Aktualności

 Start / Aktualności / szczegóły


Od 14 maja zamknięcie ulicy Urbanowickiej! Objazd przez łącznik.

2018-05-10

Uwaga kierowcy! W związku z trwająca w Tychach przebudową drogi krajowej numer 44 na poniedziałek (14.05) zaplanowano wprowadzenie kolejnej zmiany organizacji ruchu. Skrzyżowania ul. Urbanowickiej z ul. Oświęcimską zostanie zamknięte, skutkiem czego przejazd z dzielnicy Urbanowice na DK44 będzie możliwy poprzez łącznik ulic Serdecznej i Oświęcimskiej.

W dniach od 14 do 22 maja planowane jest zamknięcie skrzyżowania ul. Urbanowickiej z Oświęcimską, co związane jest z trwająca w Tychach modernizacją drogi krajowej numer 44. Tym samym, z uwagi na wcześniejsze wyłączenie skrzyżowania ul. Głównej z Oświęcimską, wyjazd na DK44 z dzielnicy Urbanowice będzie możliwy przez ul. Serdeczną z wykorzystaniem ronda Urbanowice.

Ponowne udostępnienie skrzyżowania ul. Urbanowickiej z ul. Oświęcimską planowane jest od środy - 23.05. Ta kilkudniowa zmiana organizacji ruchu umożliwi wykonawcy zadania - firmie EUROVIA Polska S.A. - przebudowa sieci uzbrojenia terenu i roboty drogowe we wskazanym rejonie.

Kierowców przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z realizacją inwestycji, prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do znaków. Dodajmy, że w obrębie obu skrzyżowań (tego z ul. Urbanowicką, i tego z ul. Główną) zostaną ustawione znaki informujące o zamknięciu.